De school

Personeel

 

Arjan Bosscher

directeur (interim)

directie.detwirrewyn@comprix.nl

Marianne Boonstra

Intern Begeleider

ib.detwirrewyn@comprix.nl

Marije Machiela

Intern Begeleider

marije.machiela@comprix.nl

Astrid Stelma

Leerkracht groep 1 en instroom

astrid.stelma@comprix.nl

Aliet Veerman 

Leerkracht groep 2

aliet.veerman@comprix.nl

Marouschka Wolthuizen

Leerkracht groep 1 en leerkracht groep 2

marouschka.wolthuizen@comprix.nl

Maaike de Boer-Kramer

Leerkracht groep 3

maaike.kramer@comprix.nl

Wemke Zandstra

Leerkracht groep 3 en leerkracht groep 5

wemke.zandstra@comprix.nl

Ingrid Betten  

Leerkracht groep 4

ingrid.betten@comprix.nl

Anneke ten Veen

Leerkracht groep 5

anneke.tenveen@comprix.nl

Iris de Jong

Leerkracht groep 6a

iris.dejong@comprix.nl

Henkjan van Veen

Leerkracht groep 6b

henkjan.vanveen@comprix.nl

Marlies Bosma

Leerkracht groep 7

marlies.bosma@comprix.nl

Lieske Boek

Leerkracht groep 7 en leerkracht groep 8

lieske.boek@comprix.nl

Karin Teerenstra         

Leerkracht groep 8

karin.teerenstra@comprix.nl

Jolanda Mulder

Onderwijsondersteuner

Selma Doedens

Onderwijsassistente onderbouw/Tutor VVE

Danny Giers

Conciërge 

Ingrid Bouma              

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Margot Visser

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Tjippy van Opstal

Leerkracht Godsdienstig Vormend Onderwijs

Corrie Hartholt

Leerkracht Godsdienstig Vormend Onderwijs