De school

Personeel

Wim Lem

directeur

directie@detwirrewyn.nl

 

Marianne Boonstra

Intern Begeleider

ib@detwirrewyn.nl

 

Rosieta van der Meer

Intern Begeleider

ib@detwirrewyn.nl

 

Tini Boonstra-Hofstee

Leerkracht groep 0-1

t.hofstee@detwirrewyn.nl  

 

Lieske Boek-Horsten

Leerkracht groep 0-1

l.horsten@detwirrewyn.nl

 

Astrid Stelma

Leerkracht groep 1-2

a.stelma@detwirrewyn.nl

 

Cobi Rozema

Leerkracht groep 1-2 en 2

c.rozema@detwirewyn.nl

 

Aliet Veerman 

Leerkracht groep 2

a.veerman@detwirrewyn.nl

 

Maaike de Boer-Kramer

Leerkracht groep 3

m.kramer@detwirrewyn.nl

 

Ingrid Betten  

Leerkracht groep 4 en 7

i.betten@detwirrewyn.nl

 

Harma Duin

Leerkracht groep 4 en ICT-er

h.duin@detwirrewyn.nl

 

Henkjan van Veen

Leerkracht groep 5

h.veen@detwirrewyn.nl

 

Anneke ten Veen

Leerkracht groep 6

a.ten.veen@detwirrewyn.nl

 

Marlies Bosma

Leerkracht groep 7

m.bosma@detwirrewyn.nl

 

Karin Teerenstra         

Leerkracht groep 8

k.teerenstra@detwirrewyn.nl

 

Pieter Korporaal

Leerkracht groep 6 en 8

p.korporaal@detwirrewyn.nl

 

Jolanda Mulder

onderwijsondersteuner groep 5

Yvonne Peeters

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Ingrid Bouma              

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Theja Hoekstra

Leerkracht Godsdienstig Vormend Onderwijs

Hinke Jelsma

vakleerkracht muziek