De school

Personeel

 

Peter Postma

directeur

directie.detwirrewyn@comprix.nl

Marianne Boonstra

Intern Begeleider

ib.detwirrewyn@comprix.nl

Annemiek de Lang

Intern Begeleider

 

Astrid Stelma

Leerkracht groep 1 en instroom

astrid.stelma@comprix.nl

Aliet Veerman 

Leerkracht groep 1-2

aliet.veerman@comprix.nl

Wemke Zandstra

Leerkracht groep 1 en instroom en groep 1-2

wemke.zandstra@comprix.nl

Maaike de Boer-Kramer

Leerkracht groep 3

maaike.kramer@comprix.nl

Tini Boonstra-Hofstee

Leerkracht groep 3

tini.hofstee@comprix.nl  

Ingrid Betten  

Leerkracht groep 4

ingrid.betten@comprix.nl

Anneke ten Veen

Leerkracht groep 5a

anneke.tenveen@comprix.nl

Iris de Jong

Leerkracht groep 5b

iris.dejong@comprix.nl

Henkjan van Veen

Leerkracht groep 6

henkjan.vanveen@comprix.nl

Marlies Bosma

Leerkracht groep 7-8

marlies.bosma@comprix.nl

Lieske Boek-Horsten

Leerkracht groep 7-8 en 8

lieske.horsten@comprix.nl

Karin Teerenstra         

Leerkracht groep 8

karin.teerenstra@comprix.nl

 

   

Jolanda Mulder

Onderwijsondersteuner

Danny Giers

Conciërge 

Ingrid Bouma              

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Margot Visser

Leerkracht Humanistisch Vormend Onderwijs

Tjippy van Opstal

Leerkracht Godsdienstig Vormend Onderwijs

Corrie Hartholt

Leerkracht Godsdienstig Vormend Onderwijs